Brak aktywności przez 8 miesięcy!

„Sethu i Zając bawią się w edytorze” odcinek 2
Sierpień 27, 2016
Formularz rekrutacyjny – REAKTYWOWANY!
Kwiecień 24, 2017

Brak aktywności przez 8 miesięcy!

Witajcie
Od ostatniej aktywności na naszej stronie minęło prawię 8 miesięcy, tak OSIEM!
Wpływ na to miało wiele czynników. Brak aktywności wśród Klanowiczów, brak chętnych do obsługi strony oraz problemy z działaniem domeny wraz z TeamSpeak’iem.
Ja czyli Nokii postanowiłem trzeci i ostatni raz spróbować reaktywować naszą klanową stronę. Będę chciał połączyć działania na stronę internetowej wraz z Facebookiem.
Może znajdą się chętni do pomocy dorywczej lub stałej, jak wiecie jestem otwarty na współprace z Wami tylko trzeba się samemu do mnie odezwać…

Na ten moment strona będzie dostępna tylko pod adresem http://www.9DO.pl, Adres http://www.9dywizja.pl jest zarezerwowany dla naszego TeamSpeak’a. W przyszłości chcemy obie domeny połączyć. Nie łączymy ich w tym momencie gdyż powodują za dużo problemów technicznych, na które potrzebujemy odrobinę czasu by się z nimi uporać.

W najbliższym czasie uruchomię ponownie formularz rekrutacyjny. Nie odnoszę się do konkretnego terminu gdyż mam dużo rzeczy na głowie, a nie chce by ktoś później wytykał że się nie wywiązałem z obietnicy.

Poza formularzem rekrutacyjnym chce stworzyć kilka innych elementów na naszej stronie t.j.:

-formularz dla Klanowiczów do kontaktu z osobami obsługującymi stronę by dodawać przeróżne materiały związane bardziej lub mniej z naszym klanem i rozgrywką. (wiemy że nie zawsze można się z każdym skontaktować)
-statystyki w jakie gry gramy w ostatnim miesiącu
-Podstronę tylko dla Klanowiczów z ważnymi rzeczami dotyczącymi naszego klanu oraz kilka innych rzeczy o których opowiem później.
Wiąże z Wami dużą nadzieje że nie zostawicie mnie z tym wszystkim sami.
Pozdrawiam i do zobaczenia!
Nokii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *