DayZ – Tydzień później… znajomi ze wschodu?!

Mamy aż 3 licencje! – Escape From Tarkov
Maj 13, 2017
DayZ Standalone 0.63 – zbliża się do nas
Październik 19, 2017

DayZ – Tydzień później… znajomi ze wschodu?!

Kolejny tydzień za nami, a chęci do gry nie ustępują!

Z tego co widać, DayZ Standalone trzyma nas mocno przy sobie i nie chce nas puścić. Oznacza to że stary duch DayZ wrócił do gry!
W trakcie ostatniego tygodnia nasze zapasy klanowe znacząco się poprawiły, a wszystko za sprawą chłopaków, którzy każdego dnia sumiennie przemierzali Chernarus w poszukiwaniu broni, amunicji i ubrań!
Gdzie teraz?!
Muuuuu....

Last week in DayZ Standalone

Ostatni tydzień spędziliśmy na walkach w okolicy Berezino. Jak przystało na Symulator biegania, były lepsze i gorsze chwile, ale podstawą jest to, że w trakcie rozgrywki bawiliśmy się świetnie. W ciągu tych kilku dni, narzuciliśmy sobie pewien rytm gry – za dnia lootowanie, a wieczorem… odpowiedzcie sobie sami ;)
Kolejarze:)
Gdy usłyszysz odgłos wystrzału w okolicy...

Dziś wieczorem

Dzisiejszy wieczór spędzimy prawdopodobnie w Elektrozawodsku na Publiku, ale kto wie, może przemierzymy dziś drogę do Bazy w Tisy? Zapraszamy naszych pozostałych Klanowiczów do włączenia się w rozgrywkę, tak aby było nas jeszcze więcej, a na Teamspeaku - jeszcze zabawniej!
Adios señor
Kiedy zostałeś już sam

Znajomi ze wschodu

Dodatkowo nasi znajomi z Rosji zapraszają nas na event, który będzie miał miejsce na ich prywatnym serwerze. Więcej informacji już niedługo na stronie. Serdecznie zapraszamy!

Z tego co widać, DayZ Standalone trzyma nas mocno przy sobie i nie chce nas puścić. Oznacza to że stary duch DayZ wrócił do gry!

1 Comment

  1. Bablofil napisał(a):

    Thanks, great article.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *