„5-7 Maj” Event 9DO! Battlefield 4

Klanowe naszywki 9DO
Kwiecień 26, 2017
Dziś wieczorem DayZ
Maj 2, 2017

„5-7 Maj” Event 9DO! Battlefield 4

Chciałbym ogłosić nowy klanowy Event.
Odbędzie się on miedzy 5-7 maja. Udział może wziąć KAŻDY. Co wieczór będziemy grac wszyscy w BATTLEFIELDA 4 na ORIGIN, jeżeli będą chętni można grac również za dnia.
Wszystkich pewnych swojej obecności proszę o potwierdzenie u organizatora „Zbakanego Zajączka” na TS. Oczywiście można (a nawet zachęcam) zapraszać znajomych do wspólnej gry razem z nami. Miejsca na TS’ie starczy dla wszystkich!

Teraz szybkie FAQ:

Zając ale ja nie mam Battlefielda 4 co teraz?

Oczywiscie nic trudnego, na ORIGINIE można całkowicie ZA DARMO pobrać battlefielda 4 i grac w niego przez cały tydzień, tj. 7 Dni bez przerwy.

Ale ja już wcześniej wykorzystałem tygodniowy dostęp do BF4 mogę go odzyskac ?

Można. Wystarczy stworzyć nowe konto ORIGIN i ponownie aktywować 7 DNIOWY dostęp do BF4. Oczywiście startujecie wtedy z wyzerowanym ekwipunkiem ale plus jest taki ze grasz za darmo i możesz uczestniczyc w EVENCIE

Na jakich mapach będziemy grac czy muszę cokolwiek dokopywać lub pobierać?

Grac będziemy tylko na mapach z tzw. PODSTAWKI, wiec wystarczy mieć pobranego samego BF4, nie będziemy się też zagłębiać w mapy darmowych operacji społecznościowych.

W razie jakichkolwiek pytań kierować się do organizatora „Zbakanego Zajaczka” i proszę o informowanie jak największej ilości naszych Klanowiczów :)

Pozdrawiam,
Zbakany Zajączek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *