„Sethu i Zając bawią się w edytorze” odcinek 2

„Sethu bawi się w edytorze”
Sierpień 23, 2016
Brak aktywności przez 8 miesięcy!
Kwiecień 23, 2017

„Sethu i Zając bawią się w edytorze” odcinek 2

START: dziś  27.08.2016 około 19:00
Seria eventów w Arma3 gdzie Seth traktujemy was jak króliki doświadczalne dla swoich tworów. Ale nie bójcie się, pierwsze gry zostały już rozegrane. Było masę śmiechu, wkurwiania się na boty, klnięcia na mnie (Setha) i ostatnio też dwie mendy co buga wykorzystywały (Bug nie ucierpiał i został usunięty w przyjaznej atmosferze). Co złego to ja.
seth_sector_control
Dokładniej o scenariuszach:

Team Deathmath (Zając) alpha testy. //close quaters TDM.

 

Sector Control (Seth)mam nadzieję, że już finalna forma mapki, załatane bugi: respawn bug, balans na czasach respawnu i przejmowania punktów, ograniczenie broni(custom arsenał). //PvP, PvE, Sector Control

Missja coop (Seth) aplha testy, jeśli uda mi się ją ukończyć, duży scenariusz rzucający grupę graczy na wyspie z jednym celem: ucieczka. Co zrobią później, skąd zdobędą broń, pojazdy i jak się wydostaną, ich sprawa. Start z minimalnym ekwipunkiem i wiele punktów zainteresowania na mapie z mini misjami. //Coop, ograniczone zasoby, 15min respawn, role przypisane do graczy, misja fabularna

Eventy mamy nadzieję odpalać jak najczęściej w formie szybkich kilku rozgrywek, aby powstało z tego coś luźnego (codzienny godzinny event), a nie poważny event na który trzeba się przygotowywać.

seth_coop
Osoby z zewnątrz:

Wiem, że ktoś dobijał się do mnie ostatnio na TS, niestety nie zauważyłem tego (hostowałem, ogarniałem wszystkich, łatałem bugi last minute), sorry nie sorry. Wszyscy są mile widziani. Ale jeśli ktoś jest zainteresowany, proszę na FB lub stronie 9DO dorzucić komentarz, żeby wiedział, że mam się kogoś spodziewać i sprawdzić TS nim ruszymy.

zajac_team_dm

Pozdrawiam i do zobaczenia wieczorem!
Seth

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *